TAŞIMA SEPERATÖRÜ

Düzenli çalışma, hedef odaklı çalışma!

Birbiri üzerine dizilmiş veya konumlandırılmış çeşitli ürünlerin ayrıştırılması ve yerleştirilmesi, ara bölmeler olarak firmamız tarafından üretilmekte ve kullanılmaktadır. Kutularda, kolilerde, kartonlarda dekupaj rafı görevi görür. Bu, yük oluşumunu önleyerek dayanıklılık ve sistemik bağlantı sağlar. Tesislerinizde düşük atık oranı, düşük kalite kaybı arıyorsanız yapmanız gereken ürün modeline göre paketleme talebinde bulunmaktır, separatörler bu konuda birçok ürün için ideal bir paketleme modelidir.

Hızlı tasarım, kolay kullanım

Genel olarak iki tarafı kesilmiş olan ayırıcılar, birinin üzerine dik açıyla oturtularak monte edilerek tam şeklini alırlar. Kutu içerisinde ihtiyaca göre farklı ebatlarda üretilebilmektedir. Plastik ambalaj sektöründe en çok rağbet gören seçeneklerden biri olan ürün gamımızda separatörler, separatörlü separatörler reel sektörde yüksek talep olduğunu bildiğimiz Aralık, konseptimiz ve ambalajımız, standartlarımızı her geçen gün ürünümüze taşıyoruz. Ara raf bölücü Dekuplerlerin faydaları yeterli olmamakla birlikte daha detaylı bilgi için firmamızla da iletişime geçebilirsiniz.

Üretim malzemesi açısından FOM PLASTİK Ambalaj sanayi olarak çevre dostu tavrımız sayesinde ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yakın gelecekte dünyamızın tükenen kaynaklarını ve sonuçlarını takip ediyor, sorumlu ve bilinçli bir firma olarak ambalaj üretiminde en yenilikçi yöntemleri kullanarak çevre dostu, yenilikçi ve modern bir ambalaj üretim tesisi kurduk.

Ayırıcılar hakkında bilgi alın

Firmamızın yetkililerine web sitemiz üzerinden veya telefonla hemen ulaşabilir, ürün ve hizmetlerimiz hakkında anında bilgi alabilirsiniz. Birbirinden farklı konsept ve fiyat aralıklarında sunulan separatörler, kutular ve diğer paketleme seçenekleri ile ürünlerinize değer katmaya devam ediyoruz.

Ayırıcı

Separatörlerde çözüm ortağınız

Günümüz taşımacılık sektörlerinin hızla gelişmesi ile ulaşımı sağlamak için gerekli malzemelere olan ihtiyaç artmıştır. FOM Plastik Ambalaj Sanayi olarak bu gelişme hızına paralel olarak ürünlerimizi geliştiriyor ve sizlere sunuyoruz. Ahşabın çok daha ağır ve pahalı olduğu öğrenildikten sonra karton taşıma yolu açılmış ve günümüz separatörleri bunların en önemli örneklerinden biridir.

Uygun bütçeli separatörler

Türkiye eşdeğeri bölmeler olan separatörler, ambalaj sektörüne yenilikçi bir çözüm getirmiştir. Hem küp şekilli ürünler hem de bobinler için özel olarak tasarlanabilen ve aradığınız bütçeye göre üretilebilen seperatör paketler, depolama alanında veya nakliye alanında birçok kurumsal firma tarafından tercih edilmektedir. Ürünlerin bekleme süresi veya nakliye esnasında zarar görmesini önlemek için yapmanız gereken bu tür kompartıman ambalajları ile korumaktır.

Ayırıcılar raf görevi görür

Dec, kutulardan birinde raf ayırıcılar ve istenmeyen eşyalar olarak hizmet veren, dokunan, kırılgan, hassas eşyaların taşınmasında, tıbbi malzemelerin taşınmasında, genellikle bu Dec bölmeli bölmeler (raflar) ile mevcut teknolojimizden birine dik olan iki tarak şeklindeki parçanın üstünden geçmesiyle (oturmak) birlik kazanımı ile hem öğrencinin ayrıcılığını sağlayabilecek, hem de sağlamlık sağlayacaktır.

Ayırıcıların faydaları

Tekstil sektöründe, lojistik sektöründe ve perakende sektöründe tercih edilebilecek seperatörlerin işgücünün gereksiz alanlara kaymasını önleyerek verimliliği artırdığı ve tesis faaliyetlerine değer kattığı bilinmektedir. Gerek klasik seperatör modelleri, gerekse petek Dekuplerleri birçok firmanın vazgeçilmez ‘ara raf’ görevini taşımaktadır.

Tüm bunların yanı sıra separatörler kutuya ayrı ayrı eklenebilir veya talepler doğrultusunda kutunun bir parçası olarak üretilebilirler. FOM PLASTİK Ambalaj Sanayi olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz. İmalat sanayi alanında hizmet veren veya taşımacılık, taşımacılık alanında faaliyet gösteren firmaların ürün konseptlerine göre uygun separatörler üretiyor ve onlara uygun bütçeler sağlıyoruz. Ayırıcılar hem geometrik şekilli ürünlerin depolanması için kullanılır hem de özel ölçülere göre farklı şekillerde tasarlanabilir. Temel amaç, ürünlerin zarar görmesini önlemek ve ayırıcı ile hedefe güvenli bir şekilde gitmektir. Ayrıca saklamak istediğiniz ürünlerinizi ofiste, depoda separatörden saklamak da mümkündür.

VAKUM-AMBALAJ-LOGO

TRANSPORT SEPARATOR

WRITE US TO CONTACT US

7/245 sizin için buradayız, müşteri temsilcilerimiz sizi bekliyor, sorularınız ve iş birliğiniz için e-posta ve telefon numarası ile anında bizimle iletişime geçebilirsiniz