BLİSTER ÜRETİMİ

Dozaj Büyüklüğü: İlaçlar ve bazı gıdalar için bu paketler, tüketicinin aynı anda çok fazla ürün kullanmaması için maddeyi eşit olarak dağıtır. Bazı baharat karışımları blister ambalajlardan yararlanır çünkü şirket bazı tarifler için gereken miktarı zaten belirlemiştir. Benzer şekilde, böyle bir paketi kullanırken, ilacın dozajının anlaşılması daha kolaydır ve tüketici için daha güvenlidir.

Estetik Açıdan: Plastik bir blister kap iyi bir seçimdir, çünkü ürüne görsel olarak çekici ve hoş bir metin algısı oluşturmak için birçok fırsat sunar. Plastik ve karton genellikle ticari amaçlar için kullanılır. İlaç endüstrisinde, ürünün tazeliğini korumak için genellikle plastik ve alüminyum en iyi seçimdir.

Görünürlük: Plastik cepheli bu kaplar, tüketicilerin satın almadan önce ürünleri görmelerini sağlar. Bu, içindeki ürünün miktarının açıklanmasını ve tüm parçaların dikkate alınmasını sağlar. Müşteriler bir ürüne göz atsalar bile ürüne dokunamazlar. Böylece ürün hırsızlığa ve korsanlığa karşı korunur.

Güvenlik: Blister ambalajlar, sabit kalması gereken ürünler için ideal çözümdür. Bireysel ve kural olarak küçük bölmeler, ürünün ambalaj içinde taşınmasına izin vermez. Bu tasarım, malları nakliye sırasında hasardan korur.

Özelleştirme: Tüm plastik kabarcıklar termoform olduğundan, her tasarım satılan ürüne bağlıdır. Blister ambalajda yer alan ürünlerin boyutuna veya sayısına bakılmaksızın ürünün ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.

TALEP ÜZERİNE ÖZEL ÜRETİM

İLERİ TEKNOLOJİ

EN UYGUN MALİYET

BAŞARILI TESLİMAT

Blister nedir ?

Blister, bazı ilaçların veya takviye takviyelerinin korunmaya devam etmesini sağlayan koruyucu bir malzemedir. Blister ambalajlar, bu tür ürünlerin herhangi bir mikrop veya tozla bir araya gelmesini önlemek için kullanılır. Dekonjestan ambalaj, bu tür ürünlerin herhangi bir mikrop veya tozla bir araya gelmesini önlemek için kullanılır.

Blister ne işe yarar ?

Güvenli ve hijyenik blister ambalaj, tabletlerin dış etkenlere karşı korunmasını sağlayan gelişmiş bir ambalaj türüdür. Ürünü nem, toz ve mikroorganizmalardan korur. Şişelerde satılan gıda takviyelerinden çok daha güvenli ve hijyeniktir.

Blister kalem ne işe yarar?

şeffaf, plastik koruyucu ambalaj. bu sayede ürünler toz, su ve diğer dış etkenlerden korunur. bu tip ambalajlar müşterilerin ürünleri görmesini kolaylaştırır ve ürünün çekiciliğini ortadan kaldırır.

Blister makinası nedir?

Kapsül paketler perakende kullanıma yönelik paketlerdir. Blister ambalaj makinesi, kapsül mahfazasının astar malzemesine termal yapıştırma ile birleştirildiği ambalajı kapatır. Son olarak, ısı yalıtım tabakası (kapsülün dış tabakası) aktive edilir ve paket basınç ve ısı ile kapatılır.

Blister ambalajlama nedir?

Blister, tabletler veya kapsüller için koruma sağlayan bir ambalaj türüdür. İçerideki ürünü nem, toz, mikroorganizma gibi dış etkenlerden uzun süre korur. Şeffaf olmayan kabarcıklar, ürünün gün ışığından korunmasında etkilidir.

Blister Nedir ?

Blister, tabletler veya kapsüller için koruma sağlayan bir ambalaj türüdür. İçerideki ürünü nem, toz, mikroorganizma gibi dış etkenlerden uzun süre korur. Şeffaf olmayan kabarcıklar, ürünün gün ışığından korunmasında etkilidir. Paketlenecek ürün, şekillendirilen ve ısı ile açılan yuvalara yerleştirilir.

Kilitli Blister Nedir ?

Kilitli Blister, perakende sektöründe kullanılan bir termoform ambalaj şeklidir. Sert PVC malzeme ortadan ikiye katlanır ve ürünü içine barındırır. Tekrar tekrar kullanılabilen bir kilit sistemi ile desteklenen çok kullanışlı bir paketleme sistemidir. Avantajı, ürünün tam olarak görünmesini sağlamasıdır.

En iyi Plastik Hammaddesi Nedir ?

LDPE – Düşük Yoğunluklu Polietilen

LDPE plastik hammadde çeşitleri arasında en güvenli ve temiz plastiktir.

Standar Plastik Hammaddesi Nedir ?

Pazar günü, Polietilen (PE) dünyanın en popüler plastiğidir ve toplam plastik hammadde pazarının% 34’ünü oluşturur. İki çeşit bezelye düşük yoğunluklu polietilen (LDPE) ve yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) vardır.İki tür PE Şey vardır: düşük yoğunluklu polietilen (LDPE) ve yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE).